32-те помагат на Siakam Raptors да победят Kings 108-89, за да прекратят пропускането

САКРАМЕНТО, Калифорния - Паскал Сиакам отбеляза 18 от най-високите си за сезона 32 точки през първото полувреме и Торонто Раптърс продължи своята неотдавнашна доминация в Сакраменто, разбивайки Кингс със 108-89 в петък вечер.

Гари Трент-младши имаше 23 точки, след като Раптърс сложиха край на пропускане от три мача и спечелиха за втори път в осем мача. Фред ВанВлийт добави 13 точки и 6 асистенции.

Играйки второто полувреме на гръб до гръб, след като се развалиха в Юта в четвъртък, Раптърс водеха с 30 и бяха агресивни през по-голямата част от нощта, като се възползваха от провали в защитата на Кингс, за да направят широко открити удари.

„Трябва да имате къса памет в тази лига“, каза треньорът на Торонто Ник Нурс. „Мислех, че (Сиакам) излезе и отиде на работа. Толкова е добре, колкото и да е изглеждал обидно от много време. Той направи много добри неща.

Раптърс спечелиха пет поредни победи в Сакраменто от 2016 г.

Де'Аарон Фокс отбеляза 17 точки за Кралете. Харисън Барнс добави 14. Сакраменто загуби шест от седем.

„Започнахме мача готови за игра. От този момент нататък те ни тласкаха и ние не си дадохме шанс“, каза треньорът на Кингс Люк Уолтън. „Те играха отчаяни, а ние по някаква причина не го направихме.“

Сиакам, който имаше четири точки при стрелба 2 от 14 срещу Джаза, се върна с едно от най-добрите си многостранни изпълнения за сезона. Той стреля 10 от 12 от пода и грабна осем борби с две блокади.

„Уча се през годините“, каза Сиакам. „Винаги казвам, че съм супер твърд към себе си, защото знам колко усилено работя. Понякога мога да анализирам прекалено нещата. Просто исках да се съсредоточа върху защитата, да усетя присъствието си, да натискам топката и да правя подобни неща. Трябва да внасям тази интензивност всяка вечер.

Сиакам отбеляза първите осем точки от третата четвърт с обратен скок, последван от чифт 3 точки. По-късно той се свърза с обратен джъмпер, за да направи 85-57.

„Тази вечер беше една от онези нощи за P“, каза Ван Влийт. „Той просто трябва да отиде да го направи и го направи тази вечер. Ако той играе така и всички останали се задържат в защита, ще имаме шанс през повечето вечери.

Торонто надмина Сакраменто с 42-18 през последните 13 ½ минути на първото полувреме, включително ударен удар от десния ъгъл през втората четвърт, който изведе Раптърс напред с 63-45.

ЕДИНСТВОТО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА VANVLEET

Поредицата на VanVleet от осем поредни мача с най-малко три 3 точки приключи, но петогодишният страж направи две и се премести в еднолично третото място в списъка за кариерата на Raptors с 600. Кайл Лоури държи отборния рекорд с 1518.

НАГЛЕЖДАНЕ НА BAGLEY

Марвин Багли III отбеляза четири точки и шест асистенции за 17 минути в третия си пореден мач за Сакраменто. Общият избор номер 2 за 2018 г., Багли беше изведен до резервна роля през този сезон и беше ограничен до един мач, когато отказа да влезе в домакински мач срещу Финикс Сънс на 8 ноември.

ресторанти в близост до Тейлърс Фолс мн

БАРНС В ТОЧКАТА

Медсестра постави Скот Барнс на крачка в различни моменти през второто полувреме, а новобранецът на Раптърс отговори с шест асистенции за втори пореден мач, за да преодолее стрелбата 1 от 8.

„Просто се случи така и се чувствах като начин да го направя с тази група там“, каза Сестра. „Той направи няколко наистина добри паса, от които не се възползвахме. Хареса ми като цяло. Интересно.

ТОЙ ГО КАЗА

„Не мисля, че бих могъл да намеря извинение в книгата за това. Тази вечер бяхме просто ужасни. – Кралете пазят Тайрис Халибъртън.

TIP-INS

Raptors: Водещият голмайстор OG Anunoby пропусна втория си пореден мач заради ляв хип-указател. Ануноби беше контузен на тренировка в сряда.

Крале: Барнс направи всичките си осем опита си за свободни хвърляния през първата четвърт, докато останалите крале бяха комбинирани 3 за 10 през първото полувреме. … Публиката в Golden 1 Center обсипа отбора с освирквания в края на третата четвърт.

СЛЕДВА

Raptors: Играйте на Warriors в Сан Франциско в неделя.

Kings: Изправете се пред джаза за трети път този сезон. Юта спечели предишните две, включително със 110-101 в Golden 1 Center на 22 октомври.