Тексасците прекъснаха срив от 8 мача, прекратиха серия от 6 мача на Титаните с 22-13

НАШВИЛ, Тенеси — Дейвид Къли се наслади на голяма печалба на няколко часа от родния си град в Тенеси, докато брат му и сестра му гледаха.

музикалният магазин от Рейчъл Джойс

Просто не е достатъчно за първогодишния треньор на тексасците, за да раздаде топки за игра.

„Не сме спечелили достатъчно игри с топки, за да получим топки за игра“, каза Къли, родом от Спарта, който играеше във Вандербилт.

Тексасците прекъснаха най-дългата активна пробив в NFL, като победиха Титаните с 22-13, за да прекратят най-дългата победна серия в лигата в една мокра и дъждовна неделя. Тексасците (2-8) влязоха, след като загубиха осем поредни след като спечелиха началото на сезона и не бяха отбелязали TD на пътя от 19 септември.

Победата на Хюстън също бележи най-новата победа за сезон от отбор с най-лошо постижение над отбора с най-добър рекорд в същата конференция от сливането през 1970 г. Победата на Синсинати над Питсбърг през седмица 7 от сезон 1979 беше предишната подобна победа, според Спортното бюро на Елиас.

Дезмънд Кинг имаше две от четирите прихващания на тексасците, които изравниха рекорд за франчайз - три през четвъртата четвърт, за да потушат опита за надпревара на Титаните. Хюстън превърна тези и приглушен удар в 13 точки. Тексасците също имаха два чувала.

„Просто е страхотно да се задейства това нещо“, каза полузащитникът на Хюстън Каму Гругиер-Хил. — Беше трудно. Беше супер трудно. Да излезеш тук и да спечелиш голяма победа на пътя срещу вероятно един от най-добрите отбори в AFC, това е огромно. Така че, ние сме развълнувани.

Водещите в АФК 'Титани' (8-3) прекъснаха поредицата си от шест победи с първата си загуба от 3 октомври. Това стигна до тогава без победи Ню Йорк Джетс, а тексасците не бяха спечелили от началото на сезона. Тексасците също оставиха защитника Джонатан Грийнард със седемте му чувала в седем мача обратно в Хюстън с контузен крак.

Тенеси надмина Хюстън с 420-190. Но Титаните не можаха да преодолеят грешките си в ден, в който списъкът им с контузии стана още по-дълъг с широк приемник A.J. Браун нокаутира от играта в третата четвърт с контузен гръден кош.

— Просто продължавахме да се стреляме в крака, нали знаеш? Куотърбекът на Титаните Райън Танехил каза след четири прехващания в най-висока кариера. „Обръщания, обороти при падания, дузпи. Цял ден се прострелвахме в крака. И трябва да станем по-добри и това започва от мен.

Треньорът на Титаните Майк Врабел каза: „Нашето нападение със сигурност беше най-големият му враг.“

Тенеси вече обяви шестима аут за този мач, включително трима титуляри, а също така постави полузащитника Бъд Дюпри в контузен резерв. Началният защитник Jackrabbit Jenkins беше драскотина по време на играта с контузия на гърдите.

Тексасците, които се сбогуваха, поведоха с 3-0 в първия си удар и никога повече не изоставаха. Полузащитникът на Texans Grugier-Hill взе паса на Tannehill и го върна на 82 ярда на Titans 6 в края на първата четвърт.

Тенеси задържа тексасците до втори гол от полето на Ka'imi Fairbairn за преднина от 6-0.

Тейлър преодоля 76-ярда каране, карайки се на 7 ярда до крайната зона, където преобърна безопасността на Titans Amani Hooker за TD. Това беше първият TD на Хюстън на пътя след 19 септември в Кливланд. Но допълнителната точка на Феърбейрн беше широко лява при силен дъжд.

е цифров оптичен по-добър от hdmi

„За да видя вашия куотърбек да прави това специално, аз си казах „Ау, стреляйте, просто слезте в едно цяло“, каза бекбекът на Texans Рекс Бъркхед.

Тенеси опита да вкара малко преди полувремето. Но Tannehill беше маркиран за умишлено заземяване с оставащи 4 секунди без оставащи тайм-аути.

Приглушен пънт обобщи деня на титаните. След като най-накрая принуди тексасците да пнтират, завръщащият се на Титаните Честър Роджърс се опита да се отклони от топката, след като защитник на Тексас пробяга покрай него, само за да удари топката в дясната му пета. Тревън Смит се възстанови преди голямото тържество на тексасците в крайната зона.

Тейлър избяга на 5 ярда за второто си TD и поведе с 19-0 при 7:00 останало в третото.

Танехил се опита да започне завръщането с пас от 18 ярда на TD към новака Дез Фицпатрик с 2:24 до края в третата. Антъни Фирксер успя да издържи един удар в крайната зона, за да издържи Титаните в рамките на 19-13 при оставащото 7:47.

ОБОРОТИ

Тексасците вече нанизаха последователни мачове, като за първи път в историята на франчайза принудиха по пет оборота на всеки. Хюстън имаше девет през целия минал сезон и има 19 извлечения през този сезон. Тексасците се подобриха до 27-1 през цялото време с разлика от оборотите от плюс-3 или по-висока, включително 8-0 срещу Титаните.

Хюстън за последно имаше четири прихващания в мач на 1 октомври 2017 г. - срещу Титаните.

Кинг изигра девет мача за Тенеси миналия сезон. Той получи първите си две захващания този сезон за сметка на бившия си съотборник. Кинг каза, че знае, че Танехил е имал малко слабост, когато се отказа от гледане на филми и играе с него миналия сезон.

„Просто аз си върша работата“, каза Кинг.

дебют за fleetwood mac

БЕЗОПАСЕН

Тексасците държаха Титаните без чувал за първи път от 15-та седмица на сезон 2020 г. Тенеси влезе в този мач с 27 чувала. Това беше първият път, когато Хюстън не разреши уволнение след 11-та седмица на миналия сезон срещу Ню Ингланд.

НАРАНЯВАНИЯ

Полузащитникът на тексасците Джордан Дженкинс нарани коляно. Защитникът Рос Блеклок, който имаше уволнение, също слезе късно.

Титънс широк приемник Маркъс Джонсън, който имаше 100-ярда приемна игра миналата седмица, беше изключен, след като нарани дясното си подколенно сухожилие в края на първата четвърт. Корнербек Крис Джаксън нарани крак, а външният полузащитник Ола Адении се върна, след като нарани бедрото си. Линейният защитник Теър Тарт падна късно.

СЛЕДВА

Тексасците започват домакински мач от три мача като домакин на Ню Йорк Джетс.

Titans гостуват на New England Patriots следващата неделя в последния им мач преди чао.