Най-високо класираният женски хокей отбор на Gophers изключен от No. 2 Уисконсин

МЕДИСЪН, УИС. – Най-високо класираният женски хокейен отбор на Gophers загуби с 5-0 от No.2 Уисконсин на LaBahn Arena в петък.

Кенеди Блеър направи 30 спасявания за третото си изключване за сезона. Пет различни язовци отбелязаха голове.

Викинги 7 round mock draft

„Със сигурност не е резултатът, който търсехме тази вечер“, каза треньорът на Gophers Брад Фрост. „Наистина не очаквахме това да влезе в играта тази вечер. Екипът ни беше малко равен.

„Първият период беше донякъде равен, но при загуба с 2:0 след един от няколко гола зад вратата, където пропуснахме някои задачи, вземайки пръчки, този трети гол беше нещо като бек-брейкър.

„… Няма лесен начин да завъртите това. Ние не направихме това, което трябваше да направим, а Уисконсин го направи.

BOXSCORE: Уисконсин 5, Gophers 0

Лорън Бенч направи 21 спасявания за Gophers (общо 8-2/WCHA), като отстъпи по два гола във всеки от първите два периода, преди да бъде заменена от Макайла Пал, която направи осем спасявания в третия.

причина за смъртта на конрад бейн

Минесота отбеляза средно 3,1 гола на мач, спечели седем поредни мача и не беше изключен през този сезон.

Софи Шърли и Дара Грейг отбелязаха гол за Язовците (5-2) в началния период и Брита Кърл и Дарил Уотс във втория. Макена Уебстър отбеляза крайния гол в първата минута на третата.

Филми на Бил Мъри и Дан Айкройд

Голът на Шърли дойде в 8 минути, 26 секунди от първата, а на Грейг седем минути по-късно в мощна игра.

„Всеки път, когато можете да постигнете такъв гол в началото, това изгражда увереност в целия ви състав“, каза Шърли.